26 Mart 2014 Çarşamba

Sınav Haftasındaki Blogger'ın Dramı ve Yeni Kitaplarım


  Merhabalar :Dd
Geçen hafta ve bu hafta çok yoğun bir sınav dönemindeyiz.Tam 12 tane sınav oldacağız (Bugün 10. sınavı da bitirdik Allah'a şükür) Kitapyurdu'ndan sipariş ettiğim kitaplarım da aksiymiş gibi biz daha 3.-4. sınavı olurken geldi.Anlayacağınız yaklaşık 2 haftadır kitap okuyamıyorum.Arkadaşımdan Debbie Macomber'ın 4. kitabını aldım. Hemen okumak isterdim tabii. Ama o da 2 haftadır beklemede :d
 Aldığım kitaplar hakkında henüz okumadan bir önizleme yapmak gerekirse:
Böğürtlen Kışı'nı Sarah Jio adında çıtı pıtı bir bayan yazmış.Arkadya Yayınları'ndan çıkmış.Kapak tasarımına bayıldım.Aynı zamanda kitabın ilk sayfalarında Sarah, Türk okurları için bir not yazmış.Tabii ki de bu küçük ayrıntı çok hoşuma gitti.Ben daha önce hiçbir kitapta bu kadar tatlı bir sürprizle karşılaşmamıştım.
 Daha önceki postlarımda hiç bahsetmemiş olmama rağmen,ben 8 yaşımdan beri (yaklaşık 7 senedir) büyük bir Harry Potter fanıyım (kısaca Potterhead diyoruz biz).Filmleri yaklaşık 7 kere izlememe ve J.K. Rowling'in tüm web sitelerini hatmetmeme rağmen kitaplarını okuyamamıştım.1. ve 2. kitabı yazın okudum.Onların yorumlarını da yazmayı düşünüyorum inşallah.

 Bir sonraki postumda Debbie Macomber'ın Küçük Mucizeler Dükkanına Dönüş kitabını sizinle paylaşmak için sabırsızlanıyorum.
En kısa zamanda "post"laşabilmek dileğiyle
 Mavili  günler dilerim :d

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder