9 Nisan 2014 Çarşamba

MISIR'DAKİ KATLİAMI DURDURABİLİRİZ !


 Mutlaka duymuşsunuzdur,Mısır'da diktatör yönetim 529 masum kardeşimizi idama mahkum etti.
 Eğer sesimizi çıkarmazsak, suçsuz olmalarına rağmen genç (15 yaşında bir çocuk bile gördüm) , yaşlı, kadın, erkek 529 kardeşimiz vahşice idam edilecek.


Zulme kulak taıkamak zulümdür! Sessiz kalamayız,kalmamalıyız,kalmayacağız!

Bu insanlar ölüme bile gülerek gidiyorlar.Çünkü öldüklerinde Cennet'e gideceklerini,Rabb'lerine kavuşacaklarını biliyorlar.

Peki biz ne yapabiliriz?
En basitinden 1 dakikamızı ayırıp imza atabiliriz.


Bu linke girip imza attığınızda şu dilekçeyi imzalamış oluyorsunuz:

Baş Müftü Shawki Ibrahim Abdel-Karim Allam dikkatine:

Dünyanın dört bir yanından yurttaşlar olarak, Minya'da 528 Mısır vatandaşına verilen kitlesel ölüm cezası karşısında dehşete düştük. Gelen bilgilerin tamamı, yargılamanın en temel hukuk standartlarına bile uygun görülmediğini ortaya koyuyor. Mısır'ın en yetkili Müslüman lideri olarak, manevi otoriteniz Mısır'ın geleceği için etkili bir güçtür. Size, verilen kararı resmen geri çevirmeniz ve bu hayatları kurtarmanız için çağrıda bulunuyoruz.

Kesinlikle çok güvenli ve hukuki bir site. Şu ana kadar dünyanın her yerinden toplam 1.467.287 imza toplandı. Şimdilik hedef 1.500.000 Lütfen destek olun ve zulme "DUR" deyin.
Bu platforma destek verdiğinizde  bir siyasi parti yandaşı veya dindar olmuyorsunuz sadece duyarlı bir birey oluyorsunuz.Berkin Elvan öldüğünde ortalığı ayağa kaldıranlara sesleniyorum "Eğer destek vermezseniz yaklaşık 10 gün sonra 15 yaşında bir insan daha ölecek.529 kişinin canına kıyılacak"

Lütfen elinizi vicdanınıza koyun. Onlara yardım etmeliyiz!


ADALET İSTİYORUZ!!!

Ve onlar için dua edelim."Allah bizimle beraberdir" kardeşlerim.

Selametle.
Hiç yorum yok:

Yorum Gönder